سبد خرید من
تکمیل سفارش

پرسش های متداول

دسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

معمولا هر چند وقت یکبار باید پاکسازی کنم؟

برای اینکه سبک زندگی سالمی رو شروع کنید و این سبک زندگی رو حفظ کنید توصیه می کنیم که پاکسازی یک روزه رو هفته ای یک بار انجام بدید.

بدون شک این صحیح هست که بگوییم بدن ما عمل پاکسازی رو به صورت طبیعی و همیشگی انجام می دهد، اما بواسطه وجود استرس های زندگی مدرن امروزی، غذاهای فرآوری شده، آلودگی های زیست محیطی و غیره بدن ما نیاز به مقداری کمک دارد. ما فکر می کنیم که برنامه پاکسازی ما راهی هست برای بازگشت به عادات صحیح غذایی و همچنین استراحت دادن به سیستم گوارش خودمون. پاکسازی روش خوبی هست برای آوردن تعادل به زندگی شما.

قبل از شروع دوره سعی کنید فشار زیادی به بدن خودتون وارد نکنید، ما توصیه می کنیم که شب قبل از پاکسازی سالاد سبزیجات و میوه میل بفرمایید و آب کافی بنوشید. در هنگام دوره به راهنمایی که در کنار بسته های پاکسازی برای شما ارسال می شود توجه فرمایید. بعد از اتمام دوره با روندی آهسته به رژیم غذایی قبلی خودتون برگردید، آب به میزان کافی بنوشید و در این مدت از مصرف میوه و سبزیجات غافل نشوید.

برای اینکه فواید زیاد پاکسازی را در وجودتون احساس بکنید ما توصیه می کنیم سبک زندگی سالمی رو در پیش بگیرید و به اندازه کافی استراحت کنید. عملیات پاکسازی به بازسازی سیستم ایمنی، بهبود عملکرد متابولیسم، کاهش اشتها و حبس مایعات در بدن شما کمک خواهد کرد و شما می توانید از این احساس خوب و جدید لذت ببرید.

پاکسازهای ما به کنترل وزن و کاهش حبس مایعات کمک می کنددر حالی که آنها اساسا برای پاکسازی و سم زدایی بدن شما طراحی شده اند ولی ممکن است که شما تغییراتی را در سایز و همچنین کاهش وزن بدن به دلیل خروج مایعات و سموم از بدنتان احساس کنید، انجام پاکسازی به صورت مرتب به داشتن اندامی متناسب کمک می کند.

ما توصیه می کنیم در روزی که عملیات پاکسازی را انجام می دهید فعالیت شدید بدنی نداشته باشید و بیشتر استراحت کنید.

برای اینکه بیشترین اثرات را در بدنتان احساس بکنید ما توصیه می کنیم تا آبمیوه ها را در زمانهای مشخص شده میل بفرمایید.

تمامی افرادی که می خواهند تا یک سبک زندگی سالم را در پیش بگیرند می توانند پاکسازی یک روزه را انجام دهند، تغییرات بزرگ در زندگی با برداشتن گامهای کوچک اتفاق می افتد.

مسلما کسانی که سبک زندگی سالمی دارند راحتتر می توانند پاکسازی دو یا سه روزه را انجام دهند، با این حال بهتر است که هر از گاهی بدن خودتان را به چالش بکشید.

جای نگرانی نیست، این پاسخ طبیعی بدن به دفع سموم و آب حبس شده در آن است

چه تفاوتی بین آبمیوه کلد پرس،آبمیوه های خانگی و آبمیوه های بسته بندی شده وجود داره؟

آبمیوه های بسته بندی شده موجود در بازار حاوی مواد نگهدارنده، شیمیایی، هورمونهای رشد، تثبیت کننده ها و همچنین انباشته از شکر اضافه شده هستند. در حالی که عصاره های ما 100% از میوه و سبزیجات تازه تولید شده است. لازم به ذکر است آبمیوه های بسته بندی شده موجود در بازار به طور معمول حاوی 8 تا 10% آب میوه یا کنستانتره می باشند. عصاره های بوفه سبز در دمای بالا پاستوریزه نشده اند و شامل هیچگونه ماده شیمیایی، نگهدارنده ها، رنگ های مصنوعی و شکر اضافه شده نیستند. علاوه بر این آبمیوه گیری ها و مخلوط کن های خانگی (سانتریفیوژ) بواسطه داشتن تیغه های دوار با سرعت بالا باعث ایجاد حرارت می شوند که این مسئله باعث اکسیداسیون و تخریب مواد مغذی و ضروری درون آبمیوه می شود. از آنجایی که هیچگونه حرارت و یا هوایی در فرآیند کلد پرس وجود ندارد، مواد مغذی و آنزیمهای زنده میوه و سبزیجات حفظ می شود و با این روش بیشترین میزان ویتامینها و مواد مغزی به بدن ما می رسد.

شما چطور میوه و سبزیجات رو تهیه و با چه روشی شستشو می کنید؟

ما هر روز صبح و بنا به سفارش مشتری میوه ها و سبزیجات با کیفیت و دستچین شده را تهیه و طبق دستورالعملات وزارت بهداشت مورد شستشو قرار می دهیم علاوه بر این در مرحله آخر میوه ها و سبزیجات ما به وسیله اُزُن هم شستشو می شوند. طبق تحقیقات علمی شستشو به وسیله اوزون می تواند سموم شیمیایی و انگلهای موجود بر سطح میوه ها و سبزیجات را به طور کامل از بین ببرد.

محصولات شرکت بوفه سبز به طور روزانه در تهران تولید شده و همواره و به صورت مرتب مورد بازرسی کارشناسان وزارت بهداشت قرار می گیرد.

تمامی نفرات تیم تولید شرکت بوفه سبز آموزش دیده و دارای کارت بهداشت و تاییدیه پزشکی هستند.

آیا روز جمعه هم دلیوری دارید؟

از آنجایی که کیفیت خدمت رسانی به شما عزیزان برای تیم ما بسیار اهمیت دارد ما روز جمعه را به برنامه ریزی برای طول هفته اختصاص دادیم تا دلیوری ها بدون هیچ وقفه و با بهترین کیفیت انجام بشوند، به همین دلیل در حال حاضر در روز جمعه از ارسال محصول معذوریم.

تنها عواملی که باعث فاسد شدن آبمیوه ها می شوند قرار نگرفتن در یخچال و یا استفاده نکردن آنها در بهترین تاریخ مصرف درج شده بر روی بطری است. با این حال اگر بطری آبمیوه باد کرده باشد و یا بوی ترشی بدهد: قبل از مصرف موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید

این اتفاق به ندرت و براساس عوامل پیش بینی نشده بوجود نمی آید، اما به هر صورت اگر محصول در وقت تعیین شده به دست شما نرسید با بخش پیگیری سفارش تماس بگیرید تا موضوع بررسی شود.

دلیوری ها در روز شنبه تا پنجشنبه و در دو بازه زمانی 11 الی 15 و 16 الی 20 انجام می شود.

آیا بطری ها و درب ها بهداشتی هستند؟

کلیه بطری ها و درب های شرکت بوفه سبز از جنس پت بوده و از شرکتهای معتبر داخلی با مجوز بهداشتی تهیه شده و کاملاً مناسب مواد خوراکی و نوشیدنی می باشند.

ما برای اینکه شما بتوانید روی مصرف کالری روزانه تان کنترل داشته باشید، میزان کالری و ارزش غذایی هر بطری را در کنار محصول برایتان آماده کرده ایم تا از ارزش هر محصولی که مصرف می کنید آگاهی کافی را داشته باشید.

با توجه به اینکه ما از مواد اولیه متفاوتی استفاده می کنیم، بعضی از آنها عصاره های شفاف تولید می کنند و بعضی دیگر دارای فیبرهای حل نشدنی می باشند، به این علت معمولاً مواد سنگین تر در طول زمان تمایل به ته نشین شدن در انتهای بطری را دارند، این موضوع جای هیچگونه نگرانی ندارد، بطری را خوب تکان دهید و بعد نوش جان بفرمایید.

عصاره های بوفه سبز شامل مقادیر زیادی از فیبرهای حل شدنی و حل نشدنی، ویتامینها و مواد معدنی هستند شایان ذکر است که فیبرهای حل نشدنی برای بدن ما بسیار مفید هستند، به دلیل اینکه عملیات هضم فیبرهای حل نشدنی با کندی صورت می پذیرد، بدن برای هضم آنها انرژی زیادی صرف می کند که این نکته در رژیم های پاکسازی برای بدن بسیار مفید واقع می شود.

به این علت که ما از مواد کاملاً طبیعی استفاده می کنیم و مواد اولیه در فصول مختلف رنگ های متفاوتی دارند، رنگ آبمیوه ها هم متفاوت می شوند.

نتایج این امر فرد به فرد متفاوت است، عصاره های بوفه سبز مقادیر زیادی از مواد مغذی را برای بدن شما فراهم می کند که خیلی ها این اثرات رو خیلی زود روی بدن خودشون احساس می کنند، نتایج علمی این مسئله را اثبات کرده که افرادی که در زندگی روزمره خود از میوه ها و سبزیجات استفاده می کنند، زندگی سالمتری دارند.

میوه و سبزیجات رو دست کم نگیرید، آنها مقادیر قابل توجهی پروتئین دارند. آمینو اسیدها که واحدهای تشکیل دهنده پروتئین هستند به وفور در تمامی میوه ها و سبزیجات یافت می شوند ، ما به عزیزانی که دوست دارند مقادیر بیشتری از پروتئین را به بدنشان برسانند عصاره بادام و سبز درخشان بوفه سبز را که حاوی بادام و آلوورا است را پیشنهاد می کنیم.

به چند دلیل ما از بطری های پت استفاده می کنیم: بازیافت بطری های پت نسبت به بطری های شیشه ای به انرژی کمتری نیاز دارد که این مسئله به گرمتر نشدن کره زمین کمک شایانی می کند. بطری های پت نسبت به بطری های شیشه ای سبک تر هستند و برای حمل و نقل آنها نیاز به سوخت و انرژی کمتری است و در نتیجه آلودگی کمتری برای محیط زیست دارند. مواد اولیه ای که در تولید بطری های ما استفاده می شود دارای مجوزهای بهداشتی و مناسب مواد غذایی و نوشیدنی است.

تیم بوفه سبز دائماً در حال تحقیق برای تولید محصولات و مزه های جدید است، ما رو در صفحات مجازی دنبال کنید تا از خبرها و محصولات جدید اطلاع پیدا کنید. در ضمن بوفه سبز از پیشنهادات و ایده های شما عزیزان برای تولید محصولات جدید استقبال می کند.

آیا شما تمامی مناطق تهران را پوشش می دهید؟

تیم ما در حال حاضر مناطق ا الی 4 وهمچنین 6 و 7 را پوشش می دهد اما به زودی تمامی مناطق 22 گانه تهران را پوشش خواهد داد.

تیم بوفه سبز در حال حاضر در تهران فعالیت خود را آغاز کرده، اما در آینده نزدیک برای شهرهای دیگر هم برنامه دارد.

اگر دوست دارید که بوفه سبز زودتر به شهر شما بیاد لطفاً به آدرس: info@boofeh.ir ایمیل بزنید.

از بین محصولات شما کدوم محصول رو باید انتخاب کنم؟

پیشنهاد ما به شما این است که بسته خودتون رو از انواع عصـاره هـا انتخـاب کنید تا انـواع ویتامـینها و مواد مغذی به بدن شما برسد، با این حال اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید می توانید با شماره 02195119098 داخلی 1 تماس بگیرید.

عصاره های بوفه سبز را می توانید در تمامی ساعات روز نوش جان کنید، اگر چه نوشیدن عصاره ها در صبح و عصر جدای از خواص فوق العاده شان لذت بیشتری هم به همراه دارد.

نحوه پرداخت در وب سایت شما به چه صورت است؟

آسان ترین روش پرداخت، پرداخت آنلاین می باشد، که ما برای این تراکنش از پروتکل رمزنگاری SSL جهت تامین امنیت ارتباطات از طریق اینترنت استفاده کرده ایم. در ضمن ما قابلیت کیف مجازی را هم برای رفاه حال مشتریان عزیزمان در نظر گرفتیم که در این حالت با شارژ کیف پول مجازی، مشتریان از تخفیف هم بهره مند می شوند.

اگر برای محصول شما مشکلی پیش آمد اول به بخش قوانین و مقررات سایت مراجعه کنید و اگر همچنان سوالی داشتید لطفاً با شماره 95119098-021 داخلی 1 تماس بگیرید.

بعد از انتخاب محصولات در قسمت انتهایی و نهایی کردن سفارش پرداخت صورت می گیرد.

من به لاکتوز و گلوتن حساسیت دارم، آیا میتونم پاکسازی رو انجام بدم؟

بله، تمامی آبمیوه های ما در بسته پاکساز برای عزیزانی که به گلوتن و لاکتوز محصولات لبنیاتی حساسیت دارند مناسب هستند، همچنین بسته های ما به گونه ای طراحی شده تا بتواند در رژیم غذایی گیاه خواران و وگن ها نیز قرار بگیرد.

در صورتی که هر کدام از موارد بالا شامل شما می شود یا هر بیماری خاصی دارید قبل از پاکسازی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

حتما می توانند استفاده کنند، آبمیوه های بوفه سبز با توجه به اینکه منبع بسیار خوبی از ویتامین ها و فیبر هستند، می توانند میان وعده ای بسیار مغذی برای کودکان باشند.

از تخفیفات و جدیدترین محصولات بوفه سبز با خبر شوید.

مناطق تحت پوشش کنونی: 1,2,3,4,6,7
ارسال رایگان
پرداخت آنلاین 100% ایمن
امکان برنامه ریزی بلند مدت